Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 06.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
powtórzeniem".

Prof. Adam Suchoński mówi, że dyskusja o krzyżach i pomnikach była ostra i pouczająca: - Najważniejsze, że wielopokoleniowa! - podkreśla. Opolska uczelnia jako jedyna w kraju wprowadziła specjalizację: popularyzacja wiedzy historycznej - m.in. w jej ramach dyskutowano o żelaznych krzyżach na pomnikach.
Działacz niemiecki średniego pokolenia wskazuje na kurczenie się "niemieckiego stanu posiadania" na Opolszczyźnie - z wyborów na wybory spada poparcie: z 72 tys. do 42 tys. - dla listy, i z 28 tys. do 11 tys. - dla lidera posła Henryka Krolla. Jego zdaniem świadczy to, że potrzebne jest inne spojrzenie na wspólną historię. - Nasza młodzież już nie kupuje wystawianego przez starsze pokolenie rachunku
powtórzeniem".<br><br>Prof. Adam Suchoński mówi, że dyskusja o krzyżach i pomnikach była ostra i pouczająca: - Najważniejsze, że wielopokoleniowa! - podkreśla. Opolska uczelnia jako jedyna w kraju wprowadziła specjalizację: popularyzacja wiedzy historycznej - m.in. w jej ramach dyskutowano o żelaznych krzyżach na pomnikach.<br>Działacz niemiecki średniego pokolenia wskazuje na kurczenie się "niemieckiego stanu posiadania" na Opolszczyźnie - z wyborów na wybory spada poparcie: z 72 tys. do 42 tys. - dla listy, i z 28 tys. do 11 tys. - dla lidera posła Henryka Krolla. Jego zdaniem świadczy to, że potrzebne jest inne spojrzenie na wspólną historię. - Nasza młodzież już nie kupuje wystawianego przez starsze pokolenie rachunku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!