Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zmaleją.
Rodzi się pytanie, dlaczego my, turyści oraz miłośnicy narciarstwa lubiący odwiedzać Gubałówkę, musimy płacić za utrzymanie WAŁ-KONI?
Czyżby z nowym dworcem nie można było wprowadzić do sprzedaży kart magnetycznych oraz odpowiednich urządzeń.
Te dwa pytania dedykuję dyrekcji PKL-u.
WAŁ-KONI, pragnę pocieszyć: nie macie się czego obawiać, stara rzeźnia jest rozebrana, zaś odpowiednie władze zapadły w sen zimowy, gdyby się obudziły, to znowu zmienicie miejsce popasu na Kuźnice.
M.A. dane do wiadomości redakcjiDruga prawda o terrorze

W nr 8 "TP" ukazał się list nieznanego autora pt. "Prawda o terrorze". Można z niego wywnioskować, że na wsi
zmaleją.<br>Rodzi się pytanie, dlaczego my, turyści oraz miłośnicy narciarstwa lubiący odwiedzać Gubałówkę, musimy płacić za utrzymanie WAŁ-KONI?<br>Czyżby z nowym dworcem nie można było wprowadzić do sprzedaży kart magnetycznych oraz odpowiednich urządzeń.<br>Te dwa pytania dedykuję dyrekcji PKL-u.<br>WAŁ-KONI, pragnę pocieszyć: nie macie się czego obawiać, stara rzeźnia jest rozebrana, zaś odpowiednie władze zapadły w sen zimowy, gdyby się obudziły, to znowu zmienicie miejsce popasu na Kuźnice.<br>&lt;au&gt;M.A. dane do wiadomości redakcji&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Druga prawda o terrorze&lt;/tit&gt;<br><br>W nr 8 "TP" ukazał się list nieznanego autora pt. "Prawda o terrorze". Można z niego wywnioskować, że na wsi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego