Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 10.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
podlegają niechętni Łukaszence studenci. Administracje wszystkich uczelni białoruskich już odwołały zajęcia w poprzedzającą dzień wyborów sobotę i skróciły zajęcia w piątek. Skuszeni w ten sposób możliwością wyjazdu do domu, studenci będą musieli pójść do lokali wyborczych wcześniej.
Studencka frekwencja ma być sprawdzana przez administrację uczelni na podstawie list wyborców.
Opozycja stara się przeciwdziałać fałszerstwom. - Prosimy wszystkich, którzy nie mogą oprzeć się przymusowi przedterminowego głosowania, by odrywali dół karty do głosowania i przekazywali naszym aktywistom - powiedział "Rz" Anatol Lebiedźka. - W ten sposób w dniu otwierania urn wyborczych będziemy mogli się przekonać, czy doszło do zamiany kart.
W innym miejscu stolicy przeciwko poparciu
podlegają niechętni &lt;name type="person"&gt;Łukaszence&lt;/&gt; studenci. Administracje wszystkich uczelni białoruskich już odwołały zajęcia w poprzedzającą dzień wyborów sobotę i skróciły zajęcia w piątek. Skuszeni w ten sposób możliwością wyjazdu do domu, studenci będą musieli pójść do lokali wyborczych wcześniej.<br>Studencka frekwencja ma być sprawdzana przez administrację uczelni na podstawie list wyborców.<br>Opozycja stara się przeciwdziałać fałszerstwom. - Prosimy wszystkich, którzy nie mogą oprzeć się przymusowi przedterminowego głosowania, by odrywali dół karty do głosowania i przekazywali naszym aktywistom - powiedział "Rz" &lt;name type="person"&gt;Anatol Lebiedźka&lt;/&gt;. - W ten sposób w dniu otwierania urn wyborczych będziemy mogli się przekonać, czy doszło do zamiany kart.<br>W innym miejscu stolicy przeciwko poparciu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego