Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Rollinga, skazanego za zabójstwo pięciorga studentów oraz mordercy przypadkowego mężczyzny w barze.
18:50 hboNie ma jak własny kąt

Nie ma róży bez ognia, kom. obyczajowa, 92 min, Polska 1974, reż. S. Bareja, wyst. J. Fedorowicz, S. Celińska, H. Kowalska, J. Dobrowolski.

Jan i Wanda Filikiewiczowie gnieżdżą się w starej willi, w jednym ciasnym pokoju. Dlatego też, kiedy zjawia się u nich niejaki Malinowski i proponuje zamianę mieszkania, małżonkowie po prostu nie posiadają się ze szczęścia.
Jednak zamiana lokalu okazuje się fatalna. Do nowego lokum wprowadzają się bowiem nie tylko Filikiewiczowie. Pierwszym nieproszonym lokatorem zostaje Jerzy, były mąż Wandy.
Wkrótce
Rollinga, skazanego za zabójstwo pięciorga studentów oraz mordercy przypadkowego mężczyzny w barze.<br>18:50 hbo&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie ma jak własny kąt&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie ma róży bez ognia, kom. obyczajowa, 92 min, Polska 1974, reż. S. Bareja, wyst. J. Fedorowicz, S. Celińska, H. Kowalska, J. Dobrowolski.&lt;/&gt;<br><br>Jan i Wanda Filikiewiczowie gnieżdżą się w starej willi, w jednym ciasnym pokoju. Dlatego też, kiedy zjawia się u nich niejaki Malinowski i proponuje zamianę mieszkania, małżonkowie po prostu nie posiadają się ze szczęścia.<br>Jednak zamiana lokalu okazuje się fatalna. Do nowego lokum wprowadzają się bowiem nie tylko Filikiewiczowie. Pierwszym nieproszonym lokatorem zostaje Jerzy, były mąż Wandy.<br>Wkrótce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego