Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Przesmycki. Na pytanie o doświadczenie zawodowe Przesmycki odmawia odpowiedzi. Jego zwierzchnicy mówią dość ogólnie o służbach specjalnych albo kontrwywiadzie.
Leszek Ciećwierz: - Ostatnio pracował w logistyce w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Cóż, produkcja dowodów wymaga dobrego nadzorcy.
Nikodem Przesmycki: - ABW? Ja? Ma pan złe informacje.
Już dziś pewne jest, że program wymiany starych dowodów osobistych na nowe nie skończy się - tak jak przewidywano - do 2007 r., lecz może potrwać kolejne dwa lata.Orlengate

Siemiątkowski prosi o ochronę

Były szef Agencji Wywiadu Zbigniew Siemiątkowski poprosił o ochronę BOR. - Nie boję się, ale nie ma co kusić losu - mówi.
Siemiątkowski jest głównym bohaterem afery PKN
Przesmycki&lt;/&gt;. Na pytanie o doświadczenie zawodowe &lt;name type="person"&gt;Przesmycki&lt;/&gt; odmawia odpowiedzi. Jego zwierzchnicy mówią dość ogólnie o służbach specjalnych albo kontrwywiadzie.<br>&lt;name type="person"&gt;Leszek Ciećwierz&lt;/&gt;: - Ostatnio pracował w logistyce w &lt;name type="org"&gt;Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego&lt;/&gt;. Cóż, produkcja dowodów wymaga dobrego nadzorcy.<br>&lt;name type="person"&gt;Nikodem Przesmycki&lt;/&gt;: - &lt;name type="org"&gt;ABW&lt;/&gt;? Ja? Ma pan złe informacje.<br>Już dziś pewne jest, że program wymiany starych dowodów osobistych na nowe nie skończy się - tak jak przewidywano - do 2007 r., lecz może potrwać kolejne dwa lata.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Orlengate&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Siemiątkowski&lt;/&gt; prosi o ochronę&lt;/&gt;<br><br>Były szef &lt;name type="org"&gt;Agencji Wywiadu&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Zbigniew Siemiątkowski&lt;/&gt; poprosił o ochronę &lt;name type="org"&gt;BOR&lt;/&gt;. - Nie boję się, ale nie ma co kusić losu - mówi.<br>&lt;name type="person"&gt;Siemiątkowski&lt;/&gt; jest głównym bohaterem afery &lt;name type="org"&gt;PKN
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego