Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 07.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wolontariusze Caritasu zaopatrują też w żywność poszkodowane rodziny. Większość z nich mieszka u swoich krewnych. Kilka rodzin nadal koczuje w internacie Liceum Ukraińskiego. Mieszkają tam też strażacy i żołnierze, którzy pracują przy usuwaniu skutków powodzi.
iks, pap


Sędziowie twierdzą, że sama surowość kar nie wystarczy, by mniej było przestępstw
Powrót starych przepisów

Za rozbój z bronią w ręku 25 lat więzienia, za gwałt zbiorowy lub szczególnie okrutny 15 lat, wyższe kary za łapówkarstwo i kierowanie gangami - takie zmiany wprowadza Ministerstwo Sprawiedliwości, uznając, że nowe kodeksy były zbyt łagodne dla przestępców.

Po kilkunastu miesiącach od wprowadzenia nowych kodeksów okazało się, że trzeba
wolontariusze Caritasu zaopatrują też w żywność poszkodowane rodziny. Większość z nich mieszka u swoich krewnych. Kilka rodzin nadal koczuje w internacie Liceum Ukraińskiego. Mieszkają tam też strażacy i żołnierze, którzy pracują przy usuwaniu skutków powodzi.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;iks, pap&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sędziowie twierdzą, że sama surowość kar nie wystarczy, by mniej było przestępstw&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Powrót starych przepisów&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Za rozbój z bronią w ręku 25 lat więzienia, za gwałt zbiorowy lub szczególnie okrutny 15 lat, wyższe kary za łapówkarstwo i kierowanie gangami - takie zmiany wprowadza Ministerstwo Sprawiedliwości, uznając, że nowe kodeksy były zbyt łagodne dla przestępców.&lt;/&gt;<br><br>Po kilkunastu miesiącach od wprowadzenia nowych kodeksów okazało się, że trzeba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego