Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Michał Banasiak
Tytuł: strona o kolarstwie górskim i rowerach
Rok wydania: 02.01.2003
Rok powstania: 2003
dziecinna zabawa.
400 km: Niestety przednia przerzutka złapała luz. W ogóle nie jest ona najwyższej jakości. Za miękka sprężyna powoduje kłopoty przy redukcji na najmniejszą zębatkę. Korby sprawują się nieźle (przy wrzucaniu na większe tarcze nie ma problemu), ale po kilku dłuższych jazdach muszę przyznać, że LX, którego miałem w starym rowerze był jednak lepszy. Zmiana była nieco szybsza. Myślę, że wymiana przerzutki na coś lepszego, niż Acera poprawi działanie całości.
800 km: Trochę ostrzejsza jazda - parę skoków i nie całkiem udanych prób zrobienia wheelie :) i stery znów mają luz. Zaczynam tracić cierpliwość.
1000 km: Wyłamał się ząbek w czwartej zębatce
dziecinna zabawa.<br>400 km: Niestety przednia przerzutka złapała luz. W ogóle nie jest ona najwyższej jakości. Za miękka sprężyna powoduje kłopoty przy redukcji na najmniejszą zębatkę. Korby sprawują się nieźle (przy wrzucaniu na większe tarcze nie ma problemu), ale po kilku dłuższych jazdach muszę przyznać, że LX, którego miałem w starym rowerze był jednak lepszy. Zmiana była nieco szybsza. Myślę, że wymiana przerzutki na coś lepszego, niż Acera poprawi działanie całości. <br>800 km: Trochę ostrzejsza jazda - parę skoków i nie całkiem udanych prób zrobienia wheelie &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt; i stery znów mają luz. Zaczynam tracić cierpliwość. <br>1000 km: Wyłamał się ząbek w czwartej zębatce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego