Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 30.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
stadionie słychać tylko "Oli, Oli". W restauracji Champions mało nie wskoczyli na stoły. Na Centralnym cisza. Jest 41. minuta meczu Polska - Armenia. Emmanuel Olisadebe zdobywa drugiego gola w meczu z Armenią.

Przed meczem z ruchu wyłączono ulice przylegające do stadionu na Łazienkowskiej. Ze wszystkich stron nadciągają kibice. Grupami i pojedynczo, starzy i młodzi. Biało-czerwone flagi i szaliki, czapeczki i różne fantazyjne kapelusze. W okolicy Torwaru w gotowości stoją oddziały policji. Patrole krążą wśród kibiców. Strażnicy miejscy z olimpijskim spokojem spoglądają na parkujące na wolnych skrawkach chodników i trawników samochody.
Rejestracje z całej Polski: dawne bydgoskie, rzeszowskie, radomskie. Zbieracze puszek skwapliwie
stadionie słychać tylko "Oli, Oli". W restauracji Champions mało nie wskoczyli na stoły. Na Centralnym cisza. Jest 41. minuta meczu Polska - Armenia. Emmanuel Olisadebe zdobywa drugiego gola w meczu z Armenią.&lt;/&gt;<br><br>Przed meczem z ruchu wyłączono ulice przylegające do stadionu na Łazienkowskiej. Ze wszystkich stron nadciągają kibice. Grupami i pojedynczo, starzy i młodzi. Biało-czerwone flagi i szaliki, czapeczki i różne fantazyjne kapelusze. W okolicy Torwaru w gotowości stoją oddziały policji. Patrole krążą wśród kibiców. Strażnicy miejscy z olimpijskim spokojem spoglądają na parkujące na wolnych skrawkach chodników i trawników samochody. <br>Rejestracje z całej Polski: dawne bydgoskie, rzeszowskie, radomskie. Zbieracze puszek skwapliwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego