Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
sprawdzałaś się w pracy w grupie,
- odpowiadałaś na problemy klientów.
Jeśli się chwilę zastanowisz, zaraz się okaże, że znajdzie się niejedno prawdziwe osiągnięcie nawet na całkiem nieciekawym stanowisku.
Wykształcenie:
- Jeśli masz dyplom wyższej uczelni lub szkoły pomaturalnej, pomiń fakt ukończenia szkoły średniej. Wpisuj tę informację wtedy, gdy jest to najwyższy stopień twojej edukacji.
- Datę ukończenia szkoły, nazwę i tytuł, który zdobyłaś, umieść w jednej linii.
- Nie używaj skrótów przy określeniu stopni naukowych. Wszyscy rozumieją, co oznacza mgr, ale zbyt dużo czasu poświęciłaś, by te literki stanęły przed twoim nazwiskiem. Napisz więc: magister filologii angielskiej.
Umiejętności:
- Podaj krótki opis umiejętności związanych z
sprawdzałaś się w pracy w grupie,<br>- odpowiadałaś na problemy klientów.<br>Jeśli się chwilę zastanowisz, zaraz się okaże, że znajdzie się niejedno prawdziwe osiągnięcie nawet na całkiem nieciekawym stanowisku.<br>Wykształcenie:<br>- Jeśli masz dyplom wyższej uczelni lub szkoły pomaturalnej, pomiń fakt ukończenia szkoły średniej. Wpisuj tę informację wtedy, gdy jest to najwyższy stopień twojej edukacji.<br>- Datę ukończenia szkoły, nazwę i tytuł, który zdobyłaś, umieść w jednej linii.<br>- Nie używaj skrótów przy określeniu stopni naukowych. Wszyscy rozumieją, co oznacza mgr, ale zbyt dużo czasu poświęciłaś, by te literki stanęły przed twoim nazwiskiem. Napisz więc: magister filologii angielskiej.<br>Umiejętności:<br>- Podaj krótki opis umiejętności związanych z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego