Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 2.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2002
napełnić w kioskach na wszystkich stacjach metra. Pod koniec tygodnia zostaną tam zamontowane terminale do ładowania. Warto powoli przyzwyczajać się do korzystania z kart zbliżeniowych. ZTM chce, by okresowe bilety z paskiem magnetycznym obowiązywały tylko do końca marca.
ANNA SATEL


Stary rok, Nowy Rok

Gdy w Warszawie, Berlinie i Paryżu strzelały korki od szampana, a wielobarwne fajerwerki obwieszczały kolejny, magiczny przełom, w wielu miejscach na świecie panował nastrój daleki od świątecznego. Świat wkroczył w nowy rok jak zwykle z nadzieją, ale też z refleksją o tragicznych wydarzeniach, które dotknęły społeczność całego globu.

AUSTRALIA

Drugi tydzień 15 tys. strażaków zmaga się z
napełnić w kioskach na wszystkich stacjach metra. Pod koniec tygodnia zostaną tam zamontowane terminale do ładowania. Warto powoli przyzwyczajać się do korzystania z kart zbliżeniowych. ZTM chce, by okresowe bilety z paskiem magnetycznym obowiązywały tylko do końca marca.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;ANNA SATEL&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Stary rok, Nowy Rok&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Gdy w Warszawie, Berlinie i Paryżu strzelały korki od szampana, a wielobarwne fajerwerki obwieszczały kolejny, magiczny przełom, w wielu miejscach na świecie panował nastrój daleki od świątecznego. Świat wkroczył w nowy rok jak zwykle z nadzieją, ale też z refleksją o tragicznych wydarzeniach, które dotknęły społeczność całego globu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;AUSTRALIA&lt;/&gt;<br><br>Drugi tydzień 15 tys. strażaków zmaga się z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego