Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
tych znanych z hollywoodzkich filmów (no, może oprócz jednej, w której nie zdążono jeszcze zdjąć grzyba ze ściany). Basen o wymiarach olimpijskich jest przystosowany do średniej rangi zawodów (w tym celu przedłużono go o brakujące 15 centymetrów), a siłownię wyposażono w nowoczesny sprzęt.

W jednej z sal wykładowych stoją profesjonalne symulatory lotów (w których nawet widok za oknem jest realistyczny) pozwalające ćwiczyć pod okiem instruktora nie tylko na zajęciach, lecz także w każdej wolnej chwili. - Nawet przed Amerykanami nie mamy się czego wstydzić - uśmiecha się z zadowoleniem kapitan Białek.
Inwestycja w nowoczesny ośrodek przyniesie korzyść i wojskowym, i cywilom. Dębliński magistrat
tych znanych z hollywoodzkich filmów (no, może oprócz jednej, w której nie zdążono jeszcze zdjąć grzyba ze ściany). Basen o wymiarach olimpijskich jest przystosowany do średniej rangi zawodów (w tym celu przedłużono go o brakujące 15 centymetrów), a siłownię wyposażono w nowoczesny sprzęt.<br> <br>W jednej z sal wykładowych stoją profesjonalne symulatory lotów (w których nawet widok za oknem jest realistyczny) pozwalające ćwiczyć pod okiem instruktora nie tylko na zajęciach, lecz także w każdej wolnej chwili. - Nawet przed Amerykanami nie mamy się czego wstydzić - uśmiecha się z zadowoleniem kapitan Białek. <br>Inwestycja w nowoczesny ośrodek przyniesie korzyść i wojskowym, i cywilom. Dębliński magistrat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego