Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
stosowane nie tylko podczas opalania na plaży. Niezwykle istotna jest także codzienna ochrona, bo miejskie słońce też może spowodować wiele szkód. Dlatego już młode dziewczyny powinny używać kremów do pielęgnacji, które jednocześnie zawierają filtry UV - podkreśla Joanna Chatizow.

Tlen - jeżeli brakuje go w komórkach, skóra ma niezdrowy koloryt, staje się szara i ziemista. Dostarczany w kosmetykach ma więc przede wszystkim za zadanie jej dotlenienie, a w efekcie nadanie ładnej i zdrowej barwy. Tego rodzaju kosmetyki polecane są szczególnie osobom, które palą papierosy.

1) Helena Rubinstein - Force C. Premium, koncentrat czystej witaminy C, do stosowania pod krem.
2) Lancaster - Oxygen Mask, nawilżająca
stosowane nie tylko podczas opalania na plaży. Niezwykle istotna jest także codzienna ochrona, bo miejskie słońce też może spowodować wiele szkód. Dlatego już młode dziewczyny powinny używać kremów do pielęgnacji, które jednocześnie zawierają filtry UV - podkreśla Joanna Chatizow.<br><br>Tlen - jeżeli brakuje go w komórkach, skóra ma niezdrowy koloryt, staje się szara i ziemista. Dostarczany w kosmetykach ma więc przede wszystkim za zadanie jej dotlenienie, a w efekcie nadanie ładnej i zdrowej barwy. Tego rodzaju kosmetyki polecane są szczególnie osobom, które palą papierosy.<br><br>1) Helena Rubinstein - Force C. Premium, koncentrat czystej witaminy C, do stosowania pod krem.<br>2) Lancaster - Oxygen Mask, nawilżająca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego