Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
69 lat. Szacuje się, że na świecie co 10 sekund umiera ktoś na chorobę wywołaną paleniem papierosów. Do 2020 roku papierosy będą prawdopodobnie najczęstszą przyczyną śmierci i kalectwa. Będą zabijać rocznie do 10 mln ludzi, zabierając więcej istnień niż HIV, gruźlica, wypadki drogowe oraz wszystkie samobójstwa i zabójstwa.

Mity

Nie szokują cię te informacje? Mimo tych przerażających statystyk nadal chcesz w ten właśnie sposób dążyć do uzyskania figury modelki? Zamiast przyjąć zdrowy styl życia, wolisz narażać się na śmiertelne niebezpieczeństwo? Poznaj w takim razie jeszcze jedną złą wiadomość. W rzeczywistości palenie nie powoduje utraty wagi! To tylko mit.
W przeciwieństwie do
69 lat. Szacuje się, że na świecie co 10 sekund umiera ktoś na chorobę wywołaną paleniem papierosów. Do 2020 roku papierosy będą prawdopodobnie najczęstszą przyczyną śmierci i kalectwa. Będą zabijać rocznie do 10 mln ludzi, zabierając więcej istnień niż HIV, gruźlica, wypadki drogowe oraz wszystkie samobójstwa i zabójstwa.<br><br>&lt;tit&gt;Mity&lt;/&gt;<br><br>Nie szokują cię te informacje? Mimo tych przerażających statystyk nadal chcesz w ten właśnie sposób dążyć do uzyskania figury modelki? Zamiast przyjąć zdrowy styl życia, wolisz narażać się na śmiertelne niebezpieczeństwo? Poznaj w takim razie jeszcze jedną złą wiadomość. W rzeczywistości palenie nie powoduje utraty wagi! To tylko mit. <br>W przeciwieństwie do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego