Typ tekstu: Książka
Tytuł: Alkohol a społeczeństwo. Postawy i zachowania Polaków wobec alkoholu i problemów alkoholowych
Rok: 2004
Najwyższym odsetkiem konsumentów cieszy się wino, nieco niższym piwo, najmniej popularne są napoje spirytusowe. W tabeli można znaleźć nie tylko informacje o tym, jaki odsetek konsumentów alkoholu pije piwo, wino czy wódkę, ale również, jak kształtują się frakcje badanych, w których spożyciu pojawiają się różne kombinacje tych napojów. Dane z tabeli przekonują, że najliczniejsza frakcja konsumentów napojów alkoholowych sięga po wszystkie trzy rodzaje napojów. Dość znaczny jest też odsetek osób, w których spożyciu pojawia się piwo i wino lub piwo i napoje spirytusowe, lub wreszcie samo wino. Najrzadziej spotyka się osoby, które swoją konsumpcję alkoholu ograniczają tylko do napojów spirytusowych.
W
Najwyższym odsetkiem konsumentów cieszy się wino, nieco niższym piwo, najmniej popularne są napoje spirytusowe. W tabeli można znaleźć nie tylko informacje o tym, jaki odsetek konsumentów alkoholu pije piwo, wino czy wódkę, ale również, jak kształtują się frakcje badanych, w których spożyciu pojawiają się różne kombinacje tych napojów. Dane z tabeli przekonują, że najliczniejsza frakcja konsumentów napojów alkoholowych sięga po wszystkie trzy rodzaje napojów. Dość znaczny jest też odsetek osób, w których spożyciu pojawia się piwo i wino lub piwo i napoje spirytusowe, lub wreszcie samo wino. Najrzadziej spotyka się osoby, które swoją konsumpcję alkoholu ograniczają tylko do napojów spirytusowych. <br> W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!