Miejsce wydania: Pasłęk
do udowodnienia, że warto na niego stawiać.
jp

Niespodzianka w Kętrzynie
Dotychczasowy lider Mazur Ełk znalazł pogromcę. Drużyna Granicy Kętrzyn była dzisiaj bezlitosna i odprawiła gości z bagażem 4 bramek. Wygrał również nasz najbliższy przeciwnik Start Działdowo(2:0 w Korszach). Polonia Pasłęk zajmuje po czterech kolejkach trzynaste miejsce w tabeli.
jp

Polonia - Mrągowia 1 : 1
Zamiast trzech punktów i kilku bramek, skromny i szczęśliwy remis. W 39 minucie meczu po błędzie bramkarza gości Jarek Licznerski dopełnił formalności. Do przerwy wynik nie uległ zmianie chociaż w 42 minucie Licznerski miał przed sobą tylko bramkarza. Po przerwie drużyna Polonii miała trzy sytuacje
do udowodnienia, że warto na niego stawiać.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Niespodzianka w Kętrzynie&lt;/&gt;<br>Dotychczasowy lider Mazur Ełk znalazł pogromcę. Drużyna Granicy Kętrzyn była dzisiaj bezlitosna i odprawiła gości z bagażem 4 bramek. Wygrał również nasz najbliższy przeciwnik Start Działdowo(2:0 w Korszach). Polonia Pasłęk zajmuje po czterech kolejkach trzynaste miejsce w tabeli.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Polonia - Mrągowia 1 : 1&lt;/&gt;<br>Zamiast trzech punktów i kilku bramek, skromny i szczęśliwy remis. W 39 minucie meczu po błędzie bramkarza gości Jarek Licznerski dopełnił formalności. Do przerwy wynik nie uległ zmianie chociaż w 42 minucie Licznerski miał przed sobą tylko bramkarza. Po przerwie drużyna Polonii miała trzy sytuacje