Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
Wcześniej próbował wielu leków, by pozbyć się problemu. "Po dwóch tygodniach ból znacznie się zmniejszył, po upływie miesiąca całkiem ustąpił".

Efekty przyjmowania preparatu z chromem były zaskoczeniem dla lekarza:
Po jednym miesiącu nastąpiła stabilizacja mojego poziomu cukru we krwi
"Przyjmuję dwa rodzaje leków przeciwcukrzycowych od lat. Odkąd stosuję dodatkowo jedną tabletkę chromu dziennie poziom cukru wyraźnie się ustabilizował" - mówi dr Alfred Janku. Trzy razy dziennie mierzy swój poziom stężenia cukru we krwi, aby sprawdzi, czy wszystko jest w porządku. "I jest w porządku" - mówi. "Takie jest działanie chromu".
Chorując na cukrzycę typu II, dr Janku wie, jak ważne jest kontrolowanie poziomu
Wcześniej próbował wielu leków, by pozbyć się problemu. "Po dwóch tygodniach ból znacznie się zmniejszył, po upływie miesiąca całkiem ustąpił".<br>&lt;gap&gt;<br>Efekty przyjmowania preparatu z chromem były zaskoczeniem dla lekarza:<br>Po jednym miesiącu nastąpiła stabilizacja mojego poziomu cukru we krwi<br>"Przyjmuję dwa rodzaje leków przeciwcukrzycowych od lat. Odkąd stosuję dodatkowo jedną tabletkę chromu dziennie poziom cukru wyraźnie się ustabilizował" - mówi dr Alfred Janku. Trzy razy dziennie mierzy swój poziom stężenia cukru we krwi, aby sprawdzi, czy wszystko jest w porządku. "I jest w porządku" - mówi. "Takie jest działanie chromu".<br>Chorując na cukrzycę typu II, dr Janku wie, jak ważne jest kontrolowanie poziomu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego