Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
obietnic bez pokrycia - to też są pozostałości z poprzedniej epoki. Jak je dostrzegać i zmieniać, powiemy w następnej rozmowie.
Anka: W nowym myśleniu o sobie ważne jest też utożsamianie się z innymi alkoholikami.
Zwłaszcza w AA kładzie się wielki nacisk na to, że wszelkie różnice są drugorzędne, bo choroba jest taka sama, a więc droga trzeźwienia też jest wspólna dla wszystkich: "Nasze doświadczenie w AA nauczyło nas dwóch ważnych rzeczy. Po pierwsze - wszyscy alkoholicy mają do rozwiązania te same podstawowe problemy, niezależnie od tego, czy żebrzą na małe piwo, czy zajmują kierownicze stanowisko w wielkiej spółce.
Po drugie - wiemy już, że program
obietnic bez pokrycia - to też są pozostałości z poprzedniej epoki. Jak je dostrzegać i zmieniać, powiemy w następnej rozmowie.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: W nowym myśleniu o sobie ważne jest też utożsamianie się z innymi alkoholikami.<br>Zwłaszcza w AA kładzie się wielki nacisk na to, że wszelkie różnice są drugorzędne, bo choroba jest taka sama, a więc droga trzeźwienia też jest wspólna dla wszystkich: &lt;q&gt; "Nasze doświadczenie w AA nauczyło nas dwóch ważnych rzeczy. Po pierwsze - wszyscy alkoholicy mają do rozwiązania te same podstawowe problemy, niezależnie od tego, czy żebrzą na małe piwo, czy zajmują kierownicze stanowisko w wielkiej spółce.<br>Po drugie - wiemy już, że program
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!