Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
obietnic bez pokrycia - to też są pozostałości z poprzedniej epoki. Jak je dostrzegać i zmieniać, powiemy w następnej rozmowie.
Anka: W nowym myśleniu o sobie ważne jest też utożsamianie się z innymi alkoholikami.
Zwłaszcza w AA kładzie się wielki nacisk na to, że wszelkie różnice są drugorzędne, bo choroba jest taka sama, a więc droga trzeźwienia też jest wspólna dla wszystkich: "Nasze doświadczenie w AA nauczyło nas dwóch ważnych rzeczy. Po pierwsze - wszyscy alkoholicy mają do rozwiązania te same podstawowe problemy, niezależnie od tego, czy żebrzą na małe piwo, czy zajmują kierownicze stanowisko w wielkiej spółce.
Po drugie - wiemy już, że program
obietnic bez pokrycia - to też są pozostałości z poprzedniej epoki. Jak je dostrzegać i zmieniać, powiemy w następnej rozmowie.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: W nowym myśleniu o sobie ważne jest też utożsamianie się z innymi alkoholikami.<br>Zwłaszcza w AA kładzie się wielki nacisk na to, że wszelkie różnice są drugorzędne, bo choroba jest taka sama, a więc droga trzeźwienia też jest wspólna dla wszystkich: &lt;q&gt; "Nasze doświadczenie w AA nauczyło nas dwóch ważnych rzeczy. Po pierwsze - wszyscy alkoholicy mają do rozwiązania te same podstawowe problemy, niezależnie od tego, czy żebrzą na małe piwo, czy zajmują kierownicze stanowisko w wielkiej spółce.<br>Po drugie - wiemy już, że program
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!