Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
wartościami kierują się w życiu i chcieliby ofiarować je swym partnerom w biznesie, aby ci znaleźli w nich prawdziwe oparcie.
W taki sposób kreśli sylwetki Andreasa Fellnhofera i Brigitty Soos, dwojga spośród czterech polskich Diamentów, amwayowski miesięcznik "Amagram". Żadne następne zdanie nie ma prawa wyjść poza ten landrynkowy styl, ilustrowany takimiż zdjęciami: ona i on, wizytowo ubrani i obwieszeni złotem, w zasobnym mieszkaniu przy pracy, na kawiarnianym tarasie, w parku, w stadninie koni i na łódce (bardzo wygodnie wiosłuje się w jedwabnym krawacie):
Andreas zetknął się z Amway w 1991 roku przypadkiem. Był już wtedy biznesmenem, miał własny sklep elektryczny, jego
wartościami kierują się w życiu i chcieliby ofiarować je swym partnerom w biznesie, aby ci znaleźli w nich prawdziwe oparcie.<br>W taki sposób kreśli sylwetki Andreasa Fellnhofera i Brigitty Soos, dwojga spośród czterech polskich Diamentów, amwayowski miesięcznik "Amagram". Żadne następne zdanie nie ma prawa wyjść poza ten landrynkowy styl, ilustrowany takimiż zdjęciami: ona i on, wizytowo ubrani i obwieszeni złotem, w zasobnym mieszkaniu przy pracy, na kawiarnianym tarasie, w parku, w stadninie koni i na łódce (bardzo wygodnie wiosłuje się w jedwabnym krawacie):<br>Andreas zetknął się z Amway w 1991 roku przypadkiem. Był już wtedy biznesmenem, miał własny sklep elektryczny, jego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego