Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Absolwenci '99

9 czerwca br. w sali Tatrzańskiego Ośrodka Swojszczyzny odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów technikum z Zespołu Szkół Budowlanych. W tym roku szkolnym edukację w "Budowlance" zakończyło ponad stu uczniów z czterech klas maturalnych. Corocznym zwyczajem wszyscy absolwenci zostali za pomocą rąbanicy pasowani przez kierownika warsztatów Andrzeja Bukowskiego na techników budowlanych.
Szczególnie wyróżnieni zostali: Andrzej Henryk Inglot, zdobywca najwyższej średniej i Witold Zwijacz za najlepszą pracę dyplomową, nagrodzoną indeksem krakowskiej Politechniki. Przez Politechnikę wyróżniona została również praca trzech uczennic Doroty Bobek, Marzeny Kupczyk i Anny Gut. Gratulacje złożyli uczniom przedstawiciele starostwa Andrzej Skupień i Franciszek Naglak.
helKolorowo i wesoło
Absolwenci '99&lt;/tit&gt;<br><br>9 czerwca br. w sali Tatrzańskiego Ośrodka Swojszczyzny odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów technikum z Zespołu Szkół Budowlanych. W tym roku szkolnym edukację w "Budowlance" zakończyło ponad stu uczniów z czterech klas maturalnych. Corocznym zwyczajem wszyscy absolwenci zostali za pomocą &lt;orig&gt;rąbanicy&lt;/&gt; pasowani przez kierownika warsztatów Andrzeja Bukowskiego na techników budowlanych.<br>Szczególnie wyróżnieni zostali: Andrzej Henryk Inglot, zdobywca najwyższej średniej i Witold Zwijacz za najlepszą pracę dyplomową, nagrodzoną indeksem krakowskiej Politechniki. Przez Politechnikę wyróżniona została również praca trzech uczennic Doroty Bobek, Marzeny Kupczyk i Anny Gut. Gratulacje złożyli uczniom przedstawiciele starostwa Andrzej Skupień i Franciszek Naglak.<br>&lt;au&gt;hel&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kolorowo i wesoło
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego