Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
zacznij od prostego zabiegu: ułóż listę priorytetów z nią niezwiązanych. Gdybyś mogła wybrać, czym zapełnić swoje popołudnia, które z zajęć najbardziej by cię pociągało? Działalność charytatywna? Kurs tańca? Częstsze spotkania z chłopakiem lub z przyjaciółkami? A może regularne wizyty w siłowni? Cokolwiek to jest, przejrzyj uważnie, strona po stronie, swój terminarz i zaplanuj w nim czas wyłącznie dla siebie.

Ludzie, którzy nauczyli się ignorować drobiazgi, są bardziej zadowoleni z pracy. Także czas wolny sprawia im więcej radości.

Przejrzyj uważnie, strona po stronie, swój terminarz i zaplanuj w nim czas wyłącznie dla siebie.

Wnętrza portret własny

Każde wnętrze żyje własnym życiem. Nie
zacznij od prostego zabiegu: ułóż listę priorytetów z nią niezwiązanych. Gdybyś mogła wybrać, czym zapełnić swoje popołudnia, które z zajęć najbardziej by cię pociągało? Działalność charytatywna? Kurs tańca? Częstsze spotkania z chłopakiem lub z przyjaciółkami? A może regularne wizyty w siłowni? Cokolwiek to jest, przejrzyj uważnie, strona po stronie, swój terminarz i zaplanuj w nim czas wyłącznie dla siebie.<br><br>Ludzie, którzy nauczyli się ignorować drobiazgi, są bardziej zadowoleni z pracy. Także czas wolny sprawia im więcej radości.<br><br>Przejrzyj uważnie, strona po stronie, swój terminarz i zaplanuj w nim czas wyłącznie dla siebie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=134-136&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wnętrza portret własny&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Każde wnętrze żyje własnym życiem. Nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego