Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
wydostała się za szersze forum, przylgnęła do drugiego pokolenia i zaczęła żyć własnym, pozbawionym jadu życiem - stało się synonimem nie tylko najwyższego standardu, ale także rodzajem nobilitacji i snobizmów.
Bardzo wytwornie było i nadal jest posiadać swoją kartę leczenia u Karolinów. Maskowano tam szczerby w uśmiechu, zasadzano zupełnie nowe, nieużywane trzony i siekacze schyłkowej kaście anciem regimé. Z odpływem wysadzonych z siodła: niesłusznych, miejsce obsadzili słuszni, którzy także pragnęli kosztownych wszczepów i łudząco prawdziwych sztucznych zębów, a co, jak i za niesłusznego systemu, płaciło Państwo, właśnie przez słusznych, podobno naprawione i wolne.
Kuzynka Anka z własnej inicjatywy zadbała o zęby rodziny
wydostała się za szersze forum, przylgnęła do drugiego pokolenia i zaczęła żyć własnym, pozbawionym jadu życiem - stało się synonimem nie tylko najwyższego standardu, ale także rodzajem nobilitacji i snobizmów.<br>Bardzo wytwornie było i nadal jest posiadać swoją kartę leczenia u Karolinów. Maskowano tam szczerby w uśmiechu, zasadzano zupełnie nowe, nieużywane trzony i siekacze schyłkowej kaście anciem regimé. Z odpływem wysadzonych z siodła: niesłusznych, miejsce obsadzili słuszni, którzy także pragnęli kosztownych wszczepów i łudząco prawdziwych sztucznych zębów, a co, jak i za niesłusznego systemu, płaciło Państwo, właśnie przez słusznych, podobno naprawione i wolne.<br>Kuzynka Anka z własnej inicjatywy zadbała o zęby rodziny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego