Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy usług teleinformatycznych
Rok: 1998
masa do 0,5 kg) i "Kilo Pack" (masa do 1 kg). Wystarczy włożyć zawartość do koperty, zakleić i nadać w urzędzie lub zgłosić telefonicznie do odbioru.
Błyskawiczna i pewna
W kopertach dostosowanych do standardów światowych możecie Państwo przesłać: dokumenty, korespondencję. próbki towarów, upominki lub towary. Koperty wykonane ze specjalnego tworzywa zabezpieczają dokumenty przed zniszczeniem lub uszkodzeniem. Przesyłki miejscowe nadane do godziny 12.00 doręczane są tego samego dnia. Przesyłki zamiejscowe nadane do godziny 16.00 doręczane są w dniu następnym.
Ekonomiczne i nowoczesne
Na życzenie klienta przesyłki "0,5 Kilo Pack" i "Kilo Pack" zostaną odebrane ze wskazanego miejsca bez
masa do 0,5 kg) i "Kilo Pack" (masa do 1 kg). Wystarczy włożyć zawartość do koperty, zakleić i nadać w urzędzie lub zgłosić telefonicznie do odbioru.<br>Błyskawiczna i pewna<br>W kopertach dostosowanych do standardów światowych możecie Państwo przesłać: dokumenty, korespondencję. próbki towarów, upominki lub towary. Koperty wykonane ze specjalnego tworzywa zabezpieczają dokumenty przed zniszczeniem lub uszkodzeniem. Przesyłki miejscowe nadane do godziny 12.00 doręczane są tego samego dnia. Przesyłki zamiejscowe nadane do godziny 16.00 doręczane są w dniu następnym.<br>Ekonomiczne i nowoczesne<br>Na życzenie klienta przesyłki "0,5 Kilo Pack" i "Kilo Pack" zostaną odebrane ze wskazanego miejsca bez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego