Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprzętu agd
Rok: 1998
obrażeń ciała!
Zalecenia dotyczące użytkowania materiałów uzupełniających:
Niektóre produkty Jenaer Clas(r) zostały połączone z innymi materiałami. Należy przestrzegać następujących zasad postępowania z tymi materiałami.
* Produktów Jenaer Clas(r) z metalowymi dodatkami nie wolno używać w kuchenkach mikrofalowych.
* Części z tworzywa sztucznego nie wolno podgrzewać powyżej 100(C, pokrywek z tworzywa sztucznego znajdujących się w zestawie do kuchenek mikrofalowych nie wolno podgrzewać powyżej 60(C.
* Naczyń z elementami drewnianymi nie wolno stosować w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach lub zmywarkach. Należy chronić je przed wilgocią.
Ponadto należy przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania wyżej wymienionego sprzętu oraz zapoznać się z zaleceniami zamieszczonymi na opakowaniach.
Porady
obrażeń ciała!<br>&lt;tit&gt;Zalecenia dotyczące użytkowania materiałów uzupełniających:&lt;/&gt;<br>Niektóre produkty Jenaer Clas(r) zostały połączone z innymi materiałami. Należy przestrzegać następujących zasad postępowania z tymi materiałami.<br>* Produktów Jenaer Clas(r) z metalowymi dodatkami nie wolno używać w kuchenkach mikrofalowych.<br>* Części z tworzywa sztucznego nie wolno podgrzewać powyżej 100(C, pokrywek z tworzywa sztucznego znajdujących się w zestawie do kuchenek mikrofalowych nie wolno podgrzewać powyżej 60(C.<br>* Naczyń z elementami drewnianymi nie wolno stosować w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach lub zmywarkach. Należy chronić je przed wilgocią.<br>Ponadto należy przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania wyżej wymienionego sprzętu oraz zapoznać się z zaleceniami zamieszczonymi na opakowaniach.<br>&lt;tit&gt;Porady
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego