Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 06/07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
którzy wstrzymują priorytetowe inwestycje.
tom


Mieszkanie oddaliśmy w dobre ręce

Konkurs jakiego jeszcze nie było w stołecznej prasie - dobiegł końca. Mieszkanie za blisko 1,5 mld zł wygrał pan Bolesław Piotrowski (na zdjęciu). - Nie wierzę - mówił zwycięzca i przecierał oczy, odbierając symboliczny klucz na wielkim pikniku, który odbył się w ub. sobotę na Kabatach.
Konkurs "Wygraj mieszkanie" zorganizowaliśmy razem z firmą budowlaną Dom Development SA. W kwietniu pan Bolesław został zaproszony do udziału w wielkim finale.
W ub. sobotę dziewięciu laureatów kolejnych edycji konkursu stanęło z nim do rywalizacji w turnieju wiedzy o Warszawie.
Uczestnicy musieli m.in. odpowiedzieć na pytania
którzy wstrzymują priorytetowe inwestycje.<br>&lt;au&gt;tom&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Mieszkanie oddaliśmy w dobre ręce&lt;/&gt;<br><br>Konkurs jakiego jeszcze nie było w stołecznej prasie - dobiegł końca. Mieszkanie za blisko 1,5 mld zł wygrał pan Bolesław Piotrowski (na zdjęciu). - Nie wierzę - mówił zwycięzca i przecierał oczy, odbierając symboliczny klucz na wielkim pikniku, który odbył się w ub. sobotę na Kabatach.<br>Konkurs "Wygraj mieszkanie" zorganizowaliśmy razem z firmą budowlaną Dom Development SA. W kwietniu pan Bolesław został zaproszony do udziału w wielkim finale.<br>W ub. sobotę dziewięciu laureatów kolejnych edycji konkursu stanęło z nim do rywalizacji w turnieju wiedzy o Warszawie.<br>Uczestnicy musieli m.in. odpowiedzieć na pytania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego