Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Samoobrony, znany z wysypywania zboża, oraz jego kolega Stanisław Łyżwiński, którego sąd ściga za długi. Na wyborczą listę chce się dostać także Czesław Siekierski z PSL, który zasłynął tym, że opuszczał prawie wszystkie sejmowe posiedzenia. Być może obok niego w europarlamencie usiądzie Antoni Macierewicz oraz Wacław Klukowski, który próbował w ub.r. obalić Leppera w Samoobronie.
Nawet nie narzekający na biedę detektyw Krzysztof Rutkowski zdecydował, że europosłem zostać warto. Do takiego samego wniosku doszedł inny milioner, były wojewoda łódzki Andrzej Pęczak z SLD. Do Brukseli szykuje się też Janusz Korwin-Mikke.
Trudno im się dziwić. Miejsce w europarlamencie to może niewielka
Samoobrony, znany z wysypywania zboża, oraz jego kolega Stanisław Łyżwiński, którego sąd ściga za długi. Na wyborczą listę chce się dostać także Czesław Siekierski z PSL, który zasłynął tym, że opuszczał prawie wszystkie sejmowe posiedzenia. Być może obok niego w europarlamencie usiądzie Antoni Macierewicz oraz Wacław Klukowski, który próbował w ub.r. obalić Leppera w Samoobronie.<br>Nawet nie narzekający na biedę detektyw Krzysztof Rutkowski zdecydował, że europosłem zostać warto. Do takiego samego wniosku doszedł inny milioner, były wojewoda łódzki Andrzej Pęczak z SLD. Do Brukseli szykuje się też Janusz Korwin-Mikke.<br>Trudno im się dziwić. Miejsce w europarlamencie to może niewielka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego