Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
województwa pomorskiego, a zarazem prezesa PO w regionie. Kozłowski zarządził kontrolę w agencji. Jej wyniki są jednak pilnie strzeżoną tajemnicą Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.
Nie ustają wysiłki, by wyciszyć aferę korupcyjną w Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Słupsku. Chociaż zarzuty wobec jej prezes Ewy Matuskiej są poważne i dobrze udokumentowane, to wspomniały o nich wyłącznie lokalne media. Może dlatego, że pani Matuska nie jest działaczką SLD, lecz gwiazdą tamtejszej Platformy Obywatelskiej. A w aferę mogą być też zamieszani ludzie z otoczenia Jana Kozłowskiego - marszałka województwa pomorskiego, a zarazem prezesa PO na Pomorzu.
Ewa Matuska prezesuje PARR od 2001 r. Głównym
województwa pomorskiego, a zarazem prezesa PO w regionie. Kozłowski zarządził kontrolę w agencji. Jej wyniki są jednak pilnie strzeżoną tajemnicą Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku. <br>Nie ustają wysiłki, by wyciszyć aferę korupcyjną w Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Słupsku. Chociaż zarzuty wobec jej prezes Ewy Matuskiej są poważne i dobrze udokumentowane, to wspomniały o nich wyłącznie lokalne media. Może dlatego, że pani Matuska nie jest działaczką SLD, lecz gwiazdą tamtejszej Platformy Obywatelskiej. A w aferę mogą być też zamieszani ludzie z otoczenia Jana Kozłowskiego - marszałka województwa pomorskiego, a zarazem prezesa PO na Pomorzu.<br>Ewa Matuska prezesuje PARR od 2001 r. Głównym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego