Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
Kolejną szansę na wyrażenie siebie i podkreślenie własnego stylu. Streetball istnieje już bardzo długo, jednak od niedawna ludzie postrzegają go jako nieodłączną część hip-hop'owego świata.

Get low
W USA lowrowery są od lat i nikt nie potrafi dokładnie powiedzieć, kto jako pierwszy sunął po bulwarze na obniżonym rowerze. Pierwszymi udokumentowanymi lowroweremi są pokazane w telewizyjnym show Eddiego Munstersa "The Munsters". W 1964 roku przerobione zostały przez legendarnego George'a Barrisa "Monster Koach" i "Dragula" i powstał słynny model Sting-Ray, który to wkrótce stał się najczęściej wybieranym materiałem do przerabiania tzw. customizingu.

Popularność Sting-Raya i podobnych mu rowerów kwitła przez
Kolejną szansę na wyrażenie siebie i podkreślenie własnego stylu. Streetball istnieje już bardzo długo, jednak od niedawna ludzie postrzegają go jako nieodłączną część hip-hop'owego świata.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Get low&lt;/&gt;<br>W USA &lt;orig&gt;lowrowery&lt;/&gt; są od lat i nikt nie potrafi dokładnie powiedzieć, kto jako pierwszy sunął po bulwarze na obniżonym rowerze. Pierwszymi udokumentowanymi &lt;orig&gt;lowroweremi&lt;/&gt; są pokazane w telewizyjnym show Eddiego Munstersa "The Munsters". W 1964 roku przerobione zostały przez legendarnego George'a Barrisa "Monster Koach" i "Dragula" i powstał słynny model Sting-Ray, który to wkrótce stał się najczęściej wybieranym materiałem do przerabiania tzw. customizingu.<br><br>Popularność Sting-Raya i podobnych mu rowerów kwitła przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego