Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
powodów, dla których komunikujemy się z ludźmi, nawiązujemy współpracę, zakochujemy się czy podejmujemy wspólne próby zmienienia świata.
CKM: Czy udało ci się zmienić muzyczny gust Larsa?
Bjšrk: Może. Ten facet na co dzień słuchał Celine Dion i torturował się muzyką braci Gibb z Bee Gees (śmiech). Zerknęłam kiedyś ukradkiem na to, czego słucha i pomyślałam: OK, to niezłe wyzwanie!
CKM: Parę lat temu deklarowałaś, że chcesz zamieszkać na bezludnej wyspie. Rząd Islandii podarował ci takową, ale ty zrezygnowałaś z niej. Dlaczego?
Bjšrk: Fakt, zawsze chciałam mieć na własność małą wyspę. Ale odmówiłam, ponieważ wychowana jestem w przekonaniu
powodów, dla których komunikujemy się z ludźmi, nawiązujemy współpracę, zakochujemy się czy podejmujemy wspólne próby zmienienia świata.<br>CKM: Czy udało ci się zmienić muzyczny gust Larsa?<br>Bj&#154;rk: Może. Ten facet na co dzień słuchał Celine Dion i torturował się muzyką braci Gibb z Bee Gees (śmiech). Zerknęłam kiedyś ukradkiem na to, czego słucha i pomyślałam: OK, to niezłe wyzwanie!<br>CKM: Parę lat temu deklarowałaś, że chcesz zamieszkać na bezludnej wyspie. Rząd Islandii podarował ci takową, ale ty zrezygnowałaś z niej. Dlaczego?<br>Bj&#154;rk: Fakt, zawsze chciałam mieć na własność małą wyspę. Ale odmówiłam, ponieważ wychowana jestem w przekonaniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego