Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.18
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
mieli dostać je w listopadzie ub. r. Z braku akredytacji terminy przestały obowiązywać. Agencja dostała ją na początku tego roku, ale warunkowo.
- Lista 166 osób, dla których zatwierdziliśmy wypłaty rent, poszła już do Warszawy - dodaje A. Śledź.
Powoli spływają też pieniądze do rolników prowadzących gospodarstwa ekologiczne. Mieli dostać dopłaty do upraw w listopadzie ub.r. Niestety, tym razem również z powodu braku akredytacji na obietnicach się skończyło. Także młodzi rolnicy czekali na swoje pieniądze.
- My nic nie możemy zrobić bez odpowiedniego rozporządzenia ministra rolnictwa. Terminy ustala on lub Rada Ministrów. Staramy się ich dotrzymać - mówi A. Śledź.

Wyjdź z domu!

Koncerty
mieli dostać je w listopadzie ub. r. Z braku akredytacji terminy przestały obowiązywać. Agencja dostała ją na początku tego roku, ale warunkowo. <br>- Lista 166 osób, dla których zatwierdziliśmy wypłaty rent, poszła już do Warszawy - dodaje A. Śledź. <br>Powoli spływają też pieniądze do rolników prowadzących gospodarstwa ekologiczne. Mieli dostać dopłaty do upraw w listopadzie ub.r. Niestety, tym razem również z powodu braku akredytacji na obietnicach się skończyło. Także młodzi rolnicy czekali na swoje pieniądze. <br>- My nic nie możemy zrobić bez odpowiedniego rozporządzenia ministra rolnictwa. Terminy ustala on lub Rada Ministrów. Staramy się ich dotrzymać - mówi A. Śledź.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Wyjdź z domu!&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Koncerty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego