Nr: 02.02 (27)
opisywał zdarzenie Augustyn. Wrócił na boisko jeszcze w czwartym secie, ale było już po meczu. Sosnowiec wygrał 3:1.
- Po meczu pojechałem na pogotowie. Okazało się, że nie trzeba szyć głowy, więc nie jest tak najgorzej - podsumował siatkarz.
Mostostal traci dystans do pierwszej czwórki, która do play off przystąpi z uprzywilejowanej pozycji (gospodarzami pierwszych meczów są zespoły, które zajęły wyższe miejsce w tabeli).
- Wciąż jednak nie tracimy szans na zdobycie tytułu. To jest możliwe - mówi z nadzieją prezes Mostostalu.
BEL

Zwycięski debel
Heilbronn
Tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wygrali rywalizację deblistów w halowym challengerze ATP w niemieckim Heilbronnie (z pulą
opisywał zdarzenie Augustyn. Wrócił na boisko jeszcze w czwartym secie, ale było już po meczu. Sosnowiec wygrał 3:1.<br>&lt;q&gt;- Po meczu pojechałem na pogotowie. Okazało się, że nie trzeba szyć głowy, więc nie jest tak najgorzej&lt;/&gt; - podsumował siatkarz.<br>Mostostal traci dystans do pierwszej czwórki, która do play off przystąpi z uprzywilejowanej pozycji (gospodarzami pierwszych meczów są zespoły, które zajęły wyższe miejsce w tabeli).<br>&lt;q&gt;- Wciąż jednak nie tracimy szans na zdobycie tytułu. To jest możliwe&lt;/&gt; - mówi z nadzieją prezes Mostostalu.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;BEL&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Zwycięski debel&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Heilbronn&lt;/&gt;<br>Tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wygrali rywalizację deblistów w halowym challengerze ATP w niemieckim Heilbronnie (z pulą