Typ tekstu: Książka
Autor: Adam Czerniawski
Tytuł: Narracje ormiańskie
Rok wydania: 2003
Lata powstania: 1956-1986
na ścieżkę wzdłuż Christ Church Meadows z panoramą po lewej na Corpus, Merton i nieco dalej Magdalen, do którego teraz zmierzał. Drzewa już były prawie ogołocone z liści, bardzo słoneczne popołudnie, pierwsze chłody jesienne. Świeżo odmyte bryły zabudowań uniwersyteckich odbijały się na tle jasnego nieba i drzew.

Abercrombie znów dał upust swoim marzeniom o przeniesieniu się do All Souls, gdzie uwolniony od rutynowych zajęć pedagogicznych, mógłby się w pełni poświęcić pracy związanej z wykopaliskami okresu minojskiego. Kolejne fale studentów domagały się coraz natarczywiej, aby Instytut przesunął punkt ciężkości badań na wykopaliska celtyckie Wysp Brytyjskich i mniejszościowych kultur Ameryki Północnej i Środkowej
na ścieżkę wzdłuż Christ Church Meadows z panoramą po lewej na Corpus, Merton i nieco dalej Magdalen, do którego teraz zmierzał. Drzewa już były prawie ogołocone z liści, bardzo słoneczne popołudnie, pierwsze chłody jesienne. Świeżo odmyte bryły zabudowań uniwersyteckich odbijały się na tle jasnego nieba i drzew. <br><br>Abercrombie znów dał upust swoim marzeniom o przeniesieniu się do All Souls, gdzie uwolniony od rutynowych zajęć pedagogicznych, mógłby się w pełni poświęcić pracy związanej z wykopaliskami okresu minojskiego. Kolejne fale studentów domagały się coraz natarczywiej, aby Instytut przesunął punkt ciężkości badań na wykopaliska celtyckie Wysp Brytyjskich i mniejszościowych kultur Ameryki Północnej i Środkowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!