Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Praca i Zabezpieczenie Społeczne
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
m2; tylko 16% dysponuje lokalem przekraczającym 40 m2. Aż 80% badanych zajmuje tylko jeden pokój lub mieszka w kuchni; blisko jedna trzecia respondentów nie ma własnej kuchni, 17% użytkuje kuchnie wraz z obcymi osobami. Wiele osób samotnych w ogóle nie korzysta z kuchni.
Co dwunasta osoba nie ma w mieszkaniu ustępu, a przeszło 1/4 korzysta z ubikacji w mieszkaniu wspólnie z innymi lokatorami. Blisko 1/4 respondentów użytkuje łazienkę wspólną, a 1/3 w ogóle z łazienki nie korzysta. Prawie połowa badanych nie ma przedpokoju lub ma wspólny z innymi mieszkańcami zbiorowego lokalu.
Obecność instalacji w mieszkaniu decyduje na ogół
m&lt;hi rend="upper"&gt;2&lt;/&gt;; tylko 16% dysponuje lokalem przekraczającym 40 m&lt;hi rend="upper"&gt;2&lt;/&gt;. Aż 80% badanych zajmuje tylko jeden pokój lub mieszka w kuchni; blisko jedna trzecia respondentów nie ma własnej kuchni, 17% użytkuje kuchnie wraz z obcymi osobami. Wiele osób samotnych w ogóle nie korzysta z kuchni. <br> Co dwunasta osoba nie ma w mieszkaniu ustępu, a przeszło 1/4 korzysta z ubikacji w mieszkaniu wspólnie z innymi lokatorami. Blisko 1/4 respondentów użytkuje łazienkę wspólną, a 1/3 w ogóle z łazienki nie korzysta. Prawie połowa badanych nie ma przedpokoju lub ma wspólny z innymi mieszkańcami zbiorowego lokalu. <br> Obecność instalacji w mieszkaniu decyduje na ogół
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego