Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
dla koła napinającego

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, konieczna jest odpowiednia korekta. Zwykle sprowadza się ona do zmiany położenia punktów E i G lub zmiany długości odcinków gąsienicy lFG i lEF (rys. 12.12).
Dla gąsienicy, w której górna część pasa jest podtrzymywana przez dwie rolki, wzory te należy zmodyfikować, uwzględniając fakt, iż punkt F jest zastąpiony przez dwa punkty F1 i F2 (rys. 12.12).
Sprawdzenie nierówności (12.37) i (12.38) kończy opisywany proces iteracyjny, w wyniku którego uzyskuje się informacje niezbędne do wyznaczenia położenia punktów E, F i G.
Dzięki temu jest możliwe sporządzenie podłużnego zarysu gąsienicy i
dla koła napinającego<br>&lt;gap&gt;<br>W przypadku niespełnienia powyższych warunków, konieczna jest odpowiednia korekta. Zwykle sprowadza się ona do zmiany położenia punktów E i G lub zmiany długości odcinków gąsienicy lFG i lEF (rys. 12.12).<br>Dla gąsienicy, w której górna część pasa jest podtrzymywana przez dwie rolki, wzory te należy zmodyfikować, uwzględniając fakt, iż punkt F jest zastąpiony przez dwa punkty F1 i F2 (rys. 12.12).<br>Sprawdzenie nierówności (12.37) i (12.38) kończy opisywany proces iteracyjny, w wyniku którego uzyskuje się informacje niezbędne do wyznaczenia położenia punktów E, F i G.<br>Dzięki temu jest możliwe sporządzenie podłużnego zarysu gąsienicy i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego