Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
CKM: A na świecie?
Ewa: Meryl Streep i Jeremy Irons.
CKM: Lubisz film?
Ewa: Tak, lubię atmosferę planu filmowego, ten specyficzny pośpiech, ten rodzaj koncentracji - choć przyznaję, że moje spotkania z kinem były bardzo sporadyczne.
CKM: To znaczy?
Ewa: Zagrałam w "Śmierci jak kromka chleba" Kazimierza Kutza. Poza tym jeszcze w czasie studiów miałam epizod u Spielberga w "Liście Schindlera". Przede wszystkim grywam w Teatrze Telewizji.
CKM: Rola, o której marzysz?
Ewa: Marzę raczej o spotkaniach z reżyserami, aktorami, publicznością.
CKM: Czego nie lubisz w aktorstwie?
Ewa: Są takie momenty, że pojawiają się złe recenzje lub nie pojawiają się dobre. Brakuje sukcesu
CKM: A na świecie?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;Ewa: Meryl Streep i Jeremy Irons.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;CKM: Lubisz film?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;Ewa: Tak, lubię atmosferę planu filmowego, ten specyficzny pośpiech, ten rodzaj koncentracji - choć przyznaję, że moje spotkania z kinem były bardzo sporadyczne.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;CKM: To znaczy?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;Ewa: Zagrałam w "Śmierci jak kromka chleba" Kazimierza Kutza. Poza tym jeszcze w czasie studiów miałam epizod u Spielberga w "Liście Schindlera". Przede wszystkim grywam w Teatrze Telewizji.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;CKM: Rola, o której marzysz?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;Ewa: Marzę raczej o spotkaniach z reżyserami, aktorami, publicznością.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;CKM: Czego nie lubisz w aktorstwie?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;Ewa: Są takie momenty, że pojawiają się złe recenzje lub nie pojawiają się dobre. Brakuje sukcesu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego