Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 06.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
nowa struktura organizacyjna. Pojawiły się działy zasobów personalnych i kontroli kosztów.
Pierwszy, prócz standardowych spraw związanych z zatrudnieniem, ma zająć się pracą z kierowcami. Będzie określał wymagania, standardy zachowania, wyglądu itp. Kierowcy mają być szkoleni, nagradzani, karani, kontrolowani, oceniani i motywowani. - Chodzi o to, aby było jak najmniej przykrych, godzących w dobre imię firmy, incydentów - mówi Podsiadły.

Redukcja kosztów

Kontrola kosztów ma z kolei na bieżąco analizować działania przedsiębiorstwa i szukać oszczędności. Najwięcej kosztów generują płace, świadczenia i ubezpieczenia pracowników (ok. 60 proc. wszystkich wydatków). W MZA pracuje 3,5 tys. osób.
- Można zastanowić się, czy nie podnosić zarobków, albo czy nie
nowa struktura organizacyjna. Pojawiły się działy zasobów personalnych i kontroli kosztów.<br>Pierwszy, prócz standardowych spraw związanych z zatrudnieniem, ma zająć się pracą z kierowcami. Będzie określał wymagania, standardy zachowania, wyglądu itp. Kierowcy mają być szkoleni, nagradzani, karani, kontrolowani, oceniani i motywowani. - Chodzi o to, aby było jak najmniej przykrych, godzących w dobre imię firmy, incydentów - mówi Podsiadły.<br><br>Redukcja kosztów<br><br>Kontrola kosztów ma z kolei na bieżąco analizować działania przedsiębiorstwa i szukać oszczędności. Najwięcej kosztów generują płace, świadczenia i ubezpieczenia pracowników (ok. 60 proc. wszystkich wydatków). W MZA pracuje 3,5 tys. osób.<br> - Można zastanowić się, czy nie podnosić zarobków, albo czy nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego