Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2003
CZEKI BANKIERSKIE stanowią wygodną i bezpieczną formę regulowania zobowiązań finansowych.
Zawarte w czeku polecenie wypłaty określonej sumy pieniężnej ma charakter bezwarunkowy.
Czek podróżniczy
Jest dokumentem emitowanym przez banki i instytucje finansowe na okrągłe kwoty o różnych nominałach. CZEKI PODRÓŻNICZE maja nieograniczony termin ważności. Rozliczenie z tytułu CZEKÓW PODRÓŻNICZYCH może nastąpić w formie gotówkowej lub bezgotówkowej.
CZEK PODRÓŻNICZY stanowi wygodny i bezpieczny instrument płatniczy - międzynarodowy system refundacji czeków zapewnia dostarczenie podróżnemu czeku zastępczego, w miejsce czeku zgubionego lub skradzionego.
CZEKI PODRÓZNICZE honorowane są nie tylko w bankach, ale także w placówkach turystycznych.
PKO Bank Polski prowadzi:
sprzedaż czeków,
skup czeków,
inkaso czeków
AKREDYTYTWA
CZEKI BANKIERSKIE stanowią wygodną i bezpieczną formę regulowania zobowiązań finansowych. <br>Zawarte w czeku polecenie wypłaty określonej sumy pieniężnej ma charakter bezwarunkowy.<br>Czek podróżniczy<br>Jest dokumentem emitowanym przez banki i instytucje finansowe na okrągłe kwoty o różnych nominałach. CZEKI PODRÓŻNICZE maja nieograniczony termin ważności. Rozliczenie z tytułu CZEKÓW PODRÓŻNICZYCH może nastąpić w formie gotówkowej lub bezgotówkowej.<br>CZEK PODRÓŻNICZY stanowi wygodny i bezpieczny instrument płatniczy - międzynarodowy system refundacji czeków zapewnia dostarczenie podróżnemu czeku zastępczego, w miejsce czeku zgubionego lub skradzionego.<br>CZEKI PODRÓZNICZE honorowane są nie tylko w bankach, ale także w placówkach turystycznych.<br>&lt;name type="org"&gt;PKO Bank Polski&lt;/&gt; prowadzi:<br>sprzedaż czeków,<br>skup czeków,<br>inkaso czeków<br>AKREDYTYTWA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego