Typ tekstu: Książka
Autor: Dukaj Jacek
Tytuł: Czarne oceany
Rok: 2004
załatwisz - powtórzyła wolno.
- Nie załatwię.
- A co możesz załatwić?
Ponownie wzruszył ramionami.
- Estepowców.
- To ci sztuczni telepaci Krasnowa? - zdziwiła się. - A na cholerę mi tu jeszcze telepaci?
- Na przykład jako system wczesnego ostrzegania. Biały Dom wziął. Fortzhauser ci nie pisał?
- Na tym to właśnie polega - westchnęła. - Wojny Monadalne toczą się w najlepsze, ale kto w nich dowodzi? Nie docieczesz. EDC? Departament? Twój Zespół? CIA? DARPA? Diabli wiedzą. Nikt.
- A kto dowodzi w Ekonomicznych?
- Masz rację, to właściwie się pokrywa. - Dźgnęła palcem w stronę Nicholasa. - Od początku powinni byli podporządkować was EDC.
- Chciałabyś...! - zaśmiał się Hunt.
- Biedny idiota.
Nie wiedział, jak się wyplątać
załatwisz - powtórzyła wolno.<br>- Nie załatwię. <br>- A co możesz załatwić? <br>Ponownie wzruszył ramionami. <br>- &lt;orig&gt;Estepowców&lt;/&gt;. <br>- To ci sztuczni telepaci Krasnowa? - zdziwiła się. - A na cholerę mi tu jeszcze telepaci?<br>- Na przykład jako system wczesnego ostrzegania. Biały Dom wziął. Fortzhauser ci nie pisał?<br>- Na tym to właśnie polega - westchnęła. - Wojny Monadalne toczą się w najlepsze, ale kto w nich dowodzi? Nie docieczesz. EDC? Departament? Twój Zespół? CIA? DARPA? Diabli wiedzą. Nikt. <br>- A kto dowodzi w Ekonomicznych? <br>- Masz rację, to właściwie się pokrywa. - Dźgnęła palcem w stronę Nicholasa. - Od początku powinni byli podporządkować was EDC. <br>- Chciałabyś...! - zaśmiał się Hunt.<br>- Biedny idiota. <br>Nie wiedział, jak się wyplątać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego