Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 22
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ruszą w Zakopanem dwa kierunki studiów - studia administracji samorządowej przy Studium Samorządności Społecznej Wydziału Prawa i Administracji UJ oraz studia licencjackie o kierunku zarządzanie i marketing w turystyce przy Instytucie Spraw Publicznych UJ.
Nabór chętnych na oba kierunki już się rozpoczął. Zajęcia na obu odbywać będą się w Zakopanem, także w trybie wieczorowym.
Chętni na studia administracji samorządowej mogą składać papiery do 31 maja (jedynie tegoroczni maturzyści mają ten termin przedłużony do 12 czerwca) w siedzibie uczelni w Zakopanem przy ulicy Kasprusie 35A lub w Krakowie przy ul. Krupniczej 2.
Ci, którzy mają zamiar szkolić się w turystyce, mogą składać papiery do
ruszą w Zakopanem dwa kierunki studiów - studia administracji samorządowej przy Studium Samorządności Społecznej Wydziału Prawa i Administracji UJ oraz studia licencjackie o kierunku zarządzanie i marketing w turystyce przy Instytucie Spraw Publicznych UJ.<br>Nabór chętnych na oba kierunki już się rozpoczął. Zajęcia na obu odbywać będą się w Zakopanem, także w trybie wieczorowym.<br>Chętni na studia administracji samorządowej mogą składać papiery do 31 maja (jedynie tegoroczni maturzyści mają ten termin przedłużony do 12 czerwca) w siedzibie uczelni w Zakopanem przy ulicy Kasprusie 35A lub w Krakowie przy ul. Krupniczej 2.<br>Ci, którzy mają zamiar szkolić się w turystyce, mogą składać papiery do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego