Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
jedynie za pomocą wykresów słupkowych wykonanych w skali logarytmicznej. Skala taka ma to do siebie, że słupek o wartości 10% z daleka wygląda na słupek o wartości 50%. Podobno wszystkie wykresy w "Strategii dla Polski" wykreślono w skali logarytmicznej.
Aby w dokumencie TAGa umieścić tabelę lub linię, musisz - oczywiście pracując w trybie edycji - wykonać następujące czynności:
1. Klawiszami sterującymi ruchem kursora ustawić go w tym miejscu dokumentu, od którego chcesz rozpocząć "kreślenie".
2. Naciśnięciem klawiszy [F4], [F9] wybrać polecenie Linia|Kreśl ramki - na ekranie pojawi się menu niższego poziomu, z którego możesz wybrać ramkę pojedynczą lub podwójną.
3. Naciśnięciem klawisza [F1] lub [F2
jedynie za pomocą wykresów słupkowych wykonanych w skali logarytmicznej. Skala taka ma to do siebie, że słupek o wartości 10% z daleka wygląda na słupek o wartości 50%. Podobno wszystkie wykresy w "Strategii dla Polski" wykreślono w skali logarytmicznej.<br>Aby w dokumencie TAGa umieścić tabelę lub linię, musisz - oczywiście pracując w trybie edycji - wykonać następujące czynności:<br>1. Klawiszami sterującymi ruchem kursora ustawić go w tym miejscu dokumentu, od którego chcesz rozpocząć "kreślenie".<br>2. Naciśnięciem klawiszy [F4], [F9] wybrać polecenie Linia|Kreśl ramki - na ekranie pojawi się menu niższego poziomu, z którego możesz wybrać ramkę pojedynczą lub podwójną.<br>3. Naciśnięciem klawisza [F1] lub [F2
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego