Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
markach niemieckich
* klawisz 2 - lokata o zmiennym oprocentowaniu w dolarach amerykańskich
Wyboru terminu w walutach wymienialnych mogą Państwo dokonać analogicznie jak w przypadku lokat złotowych.
Uwaga!
1. Do otwarcia lokat wymagane jest wprowadzenie minimalnej kwoty w USD lub w DEM, określonej w Komunikacie.
2. Otwarcie lokaty jest możliwe wyłącznie w walucie, w której jest prowadzony rachunek płatny na żądanie w walutach wymienialnych.
3. W razie przerwania połączenia i braku potwierdzenia przez system otwarcia lokaty, należy sprawdzić saldo rachunku płatnego na żądanie w walucie, w jakiej otwarto lokatę.
Jeśli zechcą Państwo korzystać z funkcji "Przelew"*, należy wpisać w dyspozycji numery rachunków, na
markach niemieckich<br>* klawisz 2 - lokata o zmiennym oprocentowaniu w dolarach amerykańskich<br>Wyboru terminu w walutach wymienialnych mogą Państwo dokonać analogicznie jak w przypadku lokat złotowych.<br>Uwaga!<br>1. Do otwarcia lokat wymagane jest wprowadzenie minimalnej kwoty w USD lub w DEM, określonej w Komunikacie.<br>2. Otwarcie lokaty jest możliwe wyłącznie w walucie, w której jest prowadzony rachunek płatny na żądanie w walutach wymienialnych.<br>3. W razie przerwania połączenia i braku potwierdzenia przez system otwarcia lokaty, należy sprawdzić saldo rachunku płatnego na żądanie w walucie, w jakiej otwarto lokatę.<br>Jeśli zechcą Państwo korzystać z funkcji "Przelew"*, należy wpisać w dyspozycji numery rachunków, na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego