Typ tekstu: Książka
Autor: Dukaj Jacek
Tytuł: W kraju niewiernych
Rok wydania: 2003
Rok powstania: 2000
pani - dogorywanie i degeneracja w strachu...
- Zamknij się - warknął Jeslitochcew.
- Co tym razem wam zaoferował? - spytała spokojnie. - Pomysł z bazami na księżycu upadł, gdy się okazało, że nie sposób podnieść czegokolwiek z powierzchni planety, a upraw z "Arki" nie da się odtworzyć. Ile wam zajmie połapanie się w tym nowym wariactwie?
- No i po co ten sarkazm? Niczego pani nie zmieni. Ludzie pójdą za DeWontem. Myśli pani, że znaczą teraz cokolwiek regulaminy? Wszystko bardzo się uprościło. A poza tym - jest pani kobietą.
Uniosła brwi w szczerym zdumieniu.
- I cóż z tego?
- To prymitywny świat.
- Wrócił czas wojowników, co?
- Dla homo sapiens
pani - dogorywanie i degeneracja w strachu... <br>- Zamknij się - warknął Jeslitochcew. <br>- Co tym razem wam zaoferował? - spytała spokojnie. - Pomysł z bazami na księżycu upadł, gdy się okazało, że nie sposób podnieść czegokolwiek z powierzchni planety, a upraw z "Arki" nie da się odtworzyć. Ile wam zajmie połapanie się w tym nowym wariactwie? <br>- No i po co ten sarkazm? Niczego pani nie zmieni. Ludzie pójdą za DeWontem. Myśli pani, że znaczą teraz cokolwiek regulaminy? Wszystko bardzo się uprościło. A poza tym - jest pani kobietą. <br>Uniosła brwi w szczerym zdumieniu. <br>- I cóż z tego? <br>- To prymitywny świat. <br>- Wrócił czas wojowników, co? <br>- Dla homo sapiens
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego