Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
zespoły: dziecięcy "Ty tylko mnie poprowadź" i młodzieżowy "Parakletos". Jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie we wspólne dzieło budowania parafii przez 15 lat składamy serdeczne Bóg zapłać, w tym także wiernym z parafii św. Józefa z Ks. Proboszczem i współpracownikami. Zapraszamy na wspólne przeżywanie naszej uroczystości wiernych z parafii dekanatów pasłęckich wraz z Duszpasterzami.
Szczęść Boże!
Proboszcz parafii bł. J. Matulewicza
Ks. Roman Żandarski

Uwaga, ludzie pióra!
Do końca sierpnia mija termin składania prac dziennikarskich na konkurs prasowy "Ludzie w banku" dla uczniów szkół średnich i gimnazjalnych .
Macie jeszcze trochę czasu, by napisać intrygujący, zaskakujący reportaż o ludziach przewijających się w banku. Może
zespoły: dziecięcy "Ty tylko mnie poprowadź" i młodzieżowy "Parakletos". Jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie we wspólne dzieło budowania parafii przez 15 lat składamy serdeczne Bóg zapłać, w tym także wiernym z parafii św. Józefa z Ks. Proboszczem i współpracownikami. Zapraszamy na wspólne przeżywanie naszej uroczystości wiernych z parafii dekanatów pasłęckich wraz z Duszpasterzami. <br>Szczęść Boże!<br>Proboszcz parafii bł. J. Matulewicza<br>Ks. Roman Żandarski&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Uwaga, ludzie pióra!&lt;/&gt;<br>Do końca sierpnia mija termin składania prac dziennikarskich na konkurs prasowy "Ludzie w banku" dla uczniów szkół średnich i gimnazjalnych .<br>Macie jeszcze trochę czasu, by napisać intrygujący, zaskakujący reportaż o ludziach przewijających się w banku. Może
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego