Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
7Ojciec walczy o córkę

Tato, reż. Maciej Ślesicki, wyk. Bogusław Linda, Dorota Segda, Ola Maliszewska.

Michał, operator filmowy, mieszka wraz z żoną Ewą i córeczką Kasią. Od pewnego czasu między małżonkami dochodzi do konfliktów. Pewnego dnia Ewa dokonuje samookaleczenia i woła o pomoc, oskarżając męża o pobicie. Następnego dnia wraz z Kasią wyprowadza się do matki. Stopniowo Michał dostrzega, że żona zdradza objawy postępującej choroby psychicznej.
W wyniku rozprawy sądowej Michał zostaje oskarżony o znęcanie się nad żoną i córką, a opieka nad dzieckiem zostaje przyznana jego żonie. Wkrótce Ewa trafia do szpitala psychiatrycznego. Zdesperowany Michał porywa Kasię.
1:40 TVp
7&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ojciec walczy o córkę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tato, reż. Maciej Ślesicki, wyk. Bogusław Linda, Dorota Segda, Ola Maliszewska.&lt;/&gt;<br><br>Michał, operator filmowy, mieszka wraz z żoną Ewą i córeczką Kasią. Od pewnego czasu między małżonkami dochodzi do konfliktów. Pewnego dnia Ewa dokonuje samookaleczenia i woła o pomoc, oskarżając męża o pobicie. Następnego dnia wraz z Kasią wyprowadza się do matki. Stopniowo Michał dostrzega, że żona zdradza objawy postępującej choroby psychicznej.<br>W wyniku rozprawy sądowej Michał zostaje oskarżony o znęcanie się nad żoną i córką, a opieka nad dzieckiem zostaje przyznana jego żonie. Wkrótce Ewa trafia do szpitala psychiatrycznego. Zdesperowany Michał porywa Kasię.<br>1:40 TVp
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego