Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
podrozdziały;
- jeżeli usuwany rozdział zawiera jakiś tekst (obok tytułów rozdziałów pustych wyświetlany jest znak "*"), program na wszelki wypadek pyta, czy jesteś przy zdrowych zmysłach - jeżeli odpowiesz twierdząco, to wybrany rozdział zostanie usunięty wraz z jego treścią (czasem lepiej się zastanowić, niż natychmiast się obrażać...).

Jak zmienić położenie rozdziału?

Nawet najbardziej wybredna i niezdecydowana szefowa legnie smętnie w boju, gdy w ciągu paru chwil przygotujesz jej kolejną wersję tekstu ze zmodyfikowaną po raz 75 kolejnością rozdziałów. W TAGu naprawdę nie wymaga to wysiłku. Po prostu:
1. Klawiszami [Strzałka w górę] lub [Strzałka w dół] podświetl tytuł rozdziału, który zamierzasz przesunąć w nowe
podrozdziały;<br>- jeżeli usuwany rozdział zawiera jakiś tekst (obok tytułów rozdziałów pustych wyświetlany jest znak "*"), program na wszelki wypadek pyta, czy jesteś przy zdrowych zmysłach - jeżeli odpowiesz twierdząco, to wybrany rozdział zostanie usunięty wraz z jego treścią (czasem lepiej się zastanowić, niż natychmiast się obrażać...).<br><br>Jak zmienić położenie rozdziału?<br><br>Nawet najbardziej wybredna i niezdecydowana szefowa legnie smętnie w boju, gdy w ciągu paru chwil przygotujesz jej kolejną wersję tekstu ze zmodyfikowaną po raz 75 kolejnością rozdziałów. W TAGu naprawdę nie wymaga to wysiłku. Po prostu:<br>1. Klawiszami [Strzałka w górę] lub [Strzałka w dół] podświetl tytuł rozdziału, który zamierzasz przesunąć w nowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego