Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 36
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zastanowić, komu dać pieniądze - mówi Kolasa.
Niestety, z szefem nowotarskiego oddziału Związku Kombatantów we wtorek nie udało się skontaktować.
Beata ZalotGóry i ogrody

Od piątku (3 IX) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu można oglądać prace państwa Krystyny i Franciszka Kolkowiczów ze Szczawnicy.
Krystyna Kolkowicz jest emerytowaną nauczycielką wychowania plastycznego. Rysunek i malarstwo to jej hobby. Na nowotarskiej wystawie można oglądać rysunki z serii "Ogrody". Jej mąż Franciszek również jest emerytowanym nauczycielem i także spędza wolny czas przy palecie. Stosuje różne techniki - olej, akwarela, pastel, tempera. Tematem jego prac przeważnie są górskie pejzaże.
BZRegulamin III Międzynarodowego Konkursu Recytatorskiego
zastanowić, komu dać pieniądze - mówi Kolasa.<br>Niestety, z szefem nowotarskiego oddziału Związku Kombatantów we wtorek nie udało się skontaktować.<br>&lt;au&gt;Beata Zalot&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Góry i ogrody&lt;/tit&gt;<br><br>Od piątku (3 IX) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu można oglądać prace państwa Krystyny i Franciszka Kolkowiczów ze Szczawnicy.<br>Krystyna Kolkowicz jest emerytowaną nauczycielką wychowania plastycznego. Rysunek i malarstwo to jej hobby. Na nowotarskiej wystawie można oglądać rysunki z serii "Ogrody". Jej mąż Franciszek również jest emerytowanym nauczycielem i także spędza wolny czas przy palecie. Stosuje różne techniki - olej, akwarela, pastel, tempera. Tematem jego prac przeważnie są górskie pejzaże.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Regulamin III Międzynarodowego Konkursu Recytatorskiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego