Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
gospodarstw narażone są na zapalenie od najmniejszego źródła ognia.
Konsekwencją powstania pożarów może być nawet najmniejsza iskra, rzucony niedopałek papierosa, usterki w instalacji elektrycznej, wypalanie traw i pozostałości roślinnych bez dozoru i odpowiedniego przygotowania miejsca.
Komenda Rejonowa Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach wzywa do przestrzegania zasad bezpieczeństwa pożarowego i zaniechania wypalania traw i pozostałości roślinnych.
W przypadku stwierdzenia zagrożenia niezwłocznie zawiadom osoby znajdujące się w strefie zagrożenia oraz Straż Pożarną tel. 998 lub z tel. komórkowego 43-26-69, bądź Policję tel. 997.


Siedlecka uczelnia pomaga powodzianom.
Z Politechniki do WSRP
Władze Wyższej Szkoły Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach odpowiedziały na apel
gospodarstw narażone są na zapalenie od najmniejszego źródła ognia.<br>Konsekwencją powstania pożarów może być nawet najmniejsza iskra, rzucony niedopałek papierosa, usterki w instalacji elektrycznej, wypalanie traw i pozostałości roślinnych bez dozoru i odpowiedniego przygotowania miejsca.<br>Komenda Rejonowa Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach wzywa do przestrzegania zasad bezpieczeństwa pożarowego i zaniechania wypalania traw i pozostałości roślinnych.<br>W przypadku stwierdzenia zagrożenia niezwłocznie zawiadom osoby znajdujące się w strefie zagrożenia oraz Straż Pożarną tel. 998 lub z tel. komórkowego 43-26-69, bądź Policję tel. 997.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Siedlecka uczelnia pomaga powodzianom.&lt;/&gt;<br>Z Politechniki do WSRP<br>Władze Wyższej Szkoły Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach odpowiedziały na apel
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego