Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 38
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
września. Bez tego nie będzie zgody na organizację imprez masowych dla więcej niż 300 kibiców. Tym samym organizacja Turnieju Kontynentalnego w Nowym Targu wydaje się być nierealna.
fig.Jutrzenka w Poroninie

Do końca października czynna będzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie wystawa rzeźby, malarstwa na szkle, ceramiki oraz obrazków wypalanych w drewnie, wykonanych przez dzieci z MCK "Jutrzenka" - Zakopane. Filie tej placówki działają bowiem w Poroninie i na Stasikówce, zaś instruktorem jest Wojciech Sikorski.
Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku między godziną 11.00 a 15.00 w Bibliotece poroniańskiego GOK-u.
magNie dla stacji

Na Podhalu, w
września. Bez tego nie będzie zgody na organizację imprez masowych dla więcej niż 300 kibiców. Tym samym organizacja Turnieju Kontynentalnego w Nowym Targu wydaje się być nierealna.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jutrzenka w Poroninie&lt;/tit&gt;<br><br>Do końca października czynna będzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie wystawa rzeźby, malarstwa na szkle, ceramiki oraz obrazków wypalanych w drewnie, wykonanych przez dzieci z MCK "Jutrzenka" - Zakopane. Filie tej placówki działają bowiem w Poroninie i na Stasikówce, zaś instruktorem jest Wojciech Sikorski.<br>Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku między godziną 11.00 a 15.00 w Bibliotece poroniańskiego GOK-u.<br>&lt;au&gt;mag&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie dla stacji&lt;/tit&gt;<br><br>Na Podhalu, w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego