Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
muru i ciężkiej stalowej bramy. OCHRONIARZ z pistoletem automatycznym gotowym do strzału otwiera bramę i z uśmiechem wita Kilera, Kiler nerwowo przełyka ślinę. Czuje się niezbyt pewnie. Żwirową aleją jadą jeszcze chwilę wśród drzew, aż w końcu oczom Kilera ukazuje się obszerna rezydencja. Lancia zatrzymuje się przed wejściem. Obydwaj Twardziele wysiadają z samochodu i rozprostowują kości.

Kiler wciąż tkwi na swoim miejscu w środku. W drzwiach willi staje Wąski. Widząc tylko dwóch Twardzieli, jest zdziwiony.

WĄSKI
A on gdzie?

Twardziel 1 pochyla się do wnętrza lancii.

TWARDZIEL 1
Panie Kiler? To już tutaj. Wysiadaj pan!

Kiler niepewnie gramoli się z lancii
muru i ciężkiej stalowej bramy. OCHRONIARZ z pistoletem automatycznym gotowym do strzału otwiera bramę i z uśmiechem wita Kilera, Kiler nerwowo przełyka ślinę. Czuje się niezbyt pewnie. Żwirową aleją jadą jeszcze chwilę wśród drzew, aż w końcu oczom Kilera ukazuje się obszerna rezydencja. Lancia zatrzymuje się przed wejściem. Obydwaj Twardziele wysiadają z samochodu i rozprostowują kości.<br><br>Kiler wciąż tkwi na swoim miejscu w środku. W drzwiach willi staje Wąski. Widząc tylko dwóch Twardzieli, jest zdziwiony.<br><br>WĄSKI<br>A on gdzie?<br><br>Twardziel 1 pochyla się do wnętrza lancii.<br><br>TWARDZIEL 1<br>Panie Kiler? To już tutaj. Wysiadaj pan!<br><br>Kiler niepewnie gramoli się z lancii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego