Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
i koniecznie poczucie humoru. Poza tym stawiam na inteligencję, szczerość i artystyczne zamiłowania. Myślę, że taki człowiek lepiej by mnie rozumiał. Wierzę w wielką miłość. Związek moich rodziców jest jej przykładem.

W pułapce pracy

Na pytanie, czy jesteś pracoholiczką, wzruszysz zapewne ramionami. Tymczasem uzależnienie od pracy to problem nie tylko wysoko postawionych dyrektorów. Może on dotyczyć praktycznie każdego. Teraz, kiedy są wakacje i łatwiej o dystans do własnej pracy, warto ocenić, czy przypadkiem także i ty nie stałaś się ofiarą pracoholizmu.
Joanna Dowgiałło,
Wojciech Tyszka

Przypadek pierwszy: Marta

Marta ma 32 lata. Kilka zmarszczek, kilka zbędnych kilogramów, kilka siwych włosów. Choć jest
i koniecznie poczucie humoru. Poza tym stawiam na inteligencję, szczerość i artystyczne zamiłowania. Myślę, że taki człowiek lepiej by mnie rozumiał. Wierzę w wielką miłość. Związek moich rodziców jest jej przykładem.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=78-81&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W pułapce pracy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Na pytanie, czy jesteś &lt;orig&gt;pracoholiczką&lt;/&gt;, wzruszysz zapewne ramionami. Tymczasem uzależnienie od pracy to problem nie tylko wysoko postawionych dyrektorów. Może on dotyczyć praktycznie każdego. Teraz, kiedy są wakacje i łatwiej o dystans do własnej pracy, warto ocenić, czy przypadkiem także i ty nie stałaś się ofiarą &lt;orig&gt;pracoholizmu&lt;/&gt;. <br>Joanna Dowgiałło, <br>Wojciech Tyszka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Przypadek pierwszy: Marta&lt;/&gt;<br><br>Marta ma 32 lata. Kilka zmarszczek, kilka zbędnych kilogramów, kilka siwych włosów. Choć jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego