Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Oskarżyciel sprawdza jeszcze inne informacje dotyczące działalności wójta. Jeśli któreś z nich okażą się prawdziwe, postawione zostaną kolejne zarzuty.
Najczęściej wymieniane oskarżenia dotyczą korupcji, fałszowania protokołów z posiedzeń zarządów i sprzedaży gruntów bez wcześniejszych przetargów. Były urzędnik pozostaje na wolności. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że mógł on mieć powiązania z wysoko postawionymi gangsterami z Wołomina. Wicewójt Katarzyna D., której zwierzchnik wielokrotnie groził śmiercią, znajduje się pod policyjną ochroną.
Wczoraj obrońca wójta wniósł zażalenie do sądu. Po rozpatrzeniu zasadności wniosku sąd przekaże sprawę z powrotem do prokuratury.
(Metropol)


Demonstracja feministek Wczoraj pod pomnikiem Kopernika przy Krakowskim Przedmieściu odbyła się manifestacja przeciw dyskryminacji kobiet
Oskarżyciel sprawdza jeszcze inne informacje dotyczące działalności wójta. Jeśli któreś z nich okażą się prawdziwe, postawione zostaną kolejne zarzuty.<br>Najczęściej wymieniane oskarżenia dotyczą korupcji, fałszowania protokołów z posiedzeń zarządów i sprzedaży gruntów bez wcześniejszych przetargów. Były urzędnik pozostaje na wolności. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że mógł on mieć powiązania z wysoko postawionymi gangsterami z Wołomina. Wicewójt Katarzyna D., której zwierzchnik wielokrotnie groził śmiercią, znajduje się pod policyjną ochroną. <br>Wczoraj obrońca wójta wniósł zażalenie do sądu. Po rozpatrzeniu zasadności wniosku sąd przekaże sprawę z powrotem do prokuratury.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Demonstracja feministek&lt;/&gt; Wczoraj pod pomnikiem Kopernika przy Krakowskim Przedmieściu odbyła się manifestacja przeciw dyskryminacji kobiet
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego